Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

O nás

Zaměstnanci kliniky

Pomohli jsme již více než 2 000 spokojených zahraničních pacientů.

Nabízíme lékařské služby na úrovni 21. století. Používáme šetrné léčebné metody a nejnovější medicínské technologie. Vyšetření jsou prováděna renomovanými lékaři, často univerzitními profesory nebo docenty a všechny zdravotní problémy řešíme okamžitě, v příjemném prostředí a s minimálními čekacími lhůtami. Čeština není překážkou: Pokud si budete přát, budou vás na klinice provázet česky hovořící tlumočníci, rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři a zdravotní sestry.

Český pacient může přijet za plánovanou léčbou na naší kliniku buď se souhlasem, nebo bez souhlasu své zdravotní pojišťovny. V případě udělení předchozího souhlasu český pojištěnec na místě nic neplatí a pojišťovna náklady uhradí v plné výši. Pokud k nám český občan přijede bez souhlasu své zdravotní pojišťovny, může si domluvit podmínky léčení a vynaloží náklady na poskytnutou zdravotní péči.

Zaměstnanci kliniky

Po návratu do ČR má český pojištěnec nárok na náhradu vynaložených nákladů do výše české ceny stejných zdravotních služeb. V obou případech má český pacient nárok na stejné zacházení a stejnou péči jako německý pojištěnec.

Pro nezávaznou konzultaci volejte na naši bezplatnou telefonní linku 800 73 73 20, nebo nás kontaktujte e-mailem.

Výraz "klinikum" není možné do češtiny výstižně přeložit. Jde o velkou nemocnici jejíž součástí je řada klinik, oddělení, institutů a specializovaných center. Svým rozsahem přibližně odpovídá fakultním nemocnicím v České republice.

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.