Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Zkušenosti s klinikou strana 5/5

Petra Z. 43 let, Tachov

Na pediatrii chodím se svými dvěma dětmi. Lékaři i sestřičky jsou zde perfektní. Ať už jsme měli s čímkoliv problém, dostali jsme zde vždy tu nejlepší péči. Velice si zde cením toho, že mé nemocné děti nedostanou na každé onemocnění pouze...


Simona Ertlová 37 let, Nymburk

Na kardioologii v Tirschenreuthu jsem se setkala se samými odborníky. Mám kliniku poměrně daleko, ale kvůli doporučení a následné zkušenosti na ni nedám dopustit. Lékař, ke kterému chodím, mi vždy vše perfektně vysvětlí a ukáže, tak abych tomu...


Jiří Z. 40 let,

Obrovská spokojenost. Vyšetření na gastroenterologii proběhlo profesionálně a s odborným výkladem. Léčba zabrala, takže rozhodně doporučuji navštívit.


Karolína M. 45 let, Cheb

Na oddělení gastroenterologie jsem podstoupila vyšetření, ze kterého jsem měla obrovský strach. Vše však proběhlo bezbolestně a v klidu. Pan doktor i sestřička byli při vyšetření opravdu bezvadní.


Roman D. 28 let, Klatovy

Na úrazové chirurgii jsem podstoupil operaci nosu. Poté, co mi byla sundána sádra z obličeje, mohu říct, že pan chirurg udělal opravdu dobrou práci. Proto kliniku dále doporučuju.


Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.