Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Úrazová chirurgie

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Dr. med. Norbert FischerDr. med. Norbert Fischer vede od roku 2002 oddělení úrazové chirurgie. Toto oddělení je vybaveno 57 lůžky, která jsou rozdělena do dvou stanic.

K oddělení úrazové chirurgie je připojena takzvaná stanice intermeditární péče. Zde můžeme optimálně léčit těžce zraněné pacienty a další nemocné na vysoké medicínské a technické úrovni. Navíc máme k dispozici tři lůžka intenzivní péče.

Spektrum léčebných výkonů 

V naší nemocnici se věnujeme všem poraněním pohybového aparátu, zejména též po sportovních zraněních. Používáme přitom všechny moderní metody vnitřní a vnější stabilizace zlomenin i artroskopické operace. Obzvláště dlouholeté zkušenosti máme v oblasti implantací a náhrad kloubů pomocí endoprotéz.

Na oddělení úrazové chirurgie ošetřujeme především pacienty po akutních úrazech. Spektrum výkonů našeho oddělení zahrnuje mimo jiné rekonstrukci po poranění vazů velkých kloubů (plastiky zkříženého vazu kolenního kloubu, rekonstrukce ruptur šlach kloubu ramenního, apod.).

Implantace endoprotéz a náhrady kloubů

Do spektra naší činnosti patří implantace a náhrady kyčelního a kolenního kloubu. Veškerá poranění kostí a kloubů v dětském i dospělém věku se léčí moderními metodami vnitřní a vnější stabilizace (destičky, hřeby, externí fixátory).

Navíc máme certifikát pro léčbu pacientů s vážnými pracovními a školními úrazy. Těžištěm práce naší nemocnice je artroskopie kloubů – tak zvaná minimálně invazivní chirurgie. Operatér při ní provádí pouze minimální řezy.

Diagnostika

Oddělení úrazové chirurgie v Tirschenreuthu má patřičné diagnostické možnosti, které zahrnují konvenční rentgenová vyšetření, ale i počítačovou tomografii a sonografii. Díky tomu můžeme po podrobném pohovoru a provedení těchto vyšetření, určit optimální strategii léčby.

Léčba

V naší nemocnici poskytujeme různé léčebné metody pro akutní poranění kostí a kloubů i pro jejich následky. Používáme veškeré metody vnitřní a vnější stabilizace. Velký prostor v léčbě zaujímají artroskopické výkony.

Další hlavní oblast našeho oddělení se zabývá rekonstrukcemi vazů po sportovních úrazech a implantací umělých kloubů včetně jejich výměny v budoucnosti. Po operaci vám bude k dispozici rehabilitační tým, aby vám poskytl včasné funkční doléčení.

Hlavní oblasti léčby

  • artroskopie kolenního, ramenního, hlezenného a loketního kloubu
  • sportovní traumatologie a rekonstrukční chirurgie při poranění vazů 
  • vnitřní a vnější stabilizace kostí
  • rekonstrukce měkkých tkání při poraněních končetin s tkáňovými defekty
  • chirurgie ruky
  • endoprotetika kyčelního, kolenního a ramenního kloubu

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

 

nemocnice Tirschenreuth

Se 228 zaměstnanci, 10 klinikami/odbornými centry a 165 lůžky jsme silným partnerem pro Vaše zdraví. Jako člen akciové společnosti Kliniken Nordoberpfalz AG zajišťujeme spolehlivou a moderní lékařskou péči.

St.-Peter-Str. 31, 95643 Tirschenreuth
Recepce: +49 961 303 30 30
Fax: +49 961 303 44 29
E-Mail:office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.