Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Ergoterapie

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Jak znovu naučit pacienta chodit, včetně chůze do schodů, správně provádět jednoduché pohyby nezbytné v každodenním životě, používat různé pomůcky – tím vším se zabývá ergoterapie. V moderně vybaveném oddělení sportovní a medicínské tréninkové terapie se speciální zónou zaměřenou na vytrvalostní trénink.

Znovu vám vrátíme sílu, vytrvalost, pohyblivost a koordinaci. Díky ergoterapii navracíme pacienty do aktivního života, tedy do takového stavu, v jakém se nacházel před onemocněním nebo úrazem.

Pro koho je ergoterapie určena?

Ergoterpie je určena zejména pro osoby, pro které v důsledku nějakého onemocnění, úrazu, vývojové vady nebo stárnutí velice obtížné vykonávat některé činnosti a některé je dokonce nemohou vykonávat vůbec. Většinou se jedná o běžné aktivity, jako příprava jídla, osobní hygiena, koupání, oblékání, použití WC, nakupování, běžný úklid atd.

Jaký je náš cíl?

Naším cílem při doporučení ergoterapie je, abychom pacienta znovu naučili chůzi a samostatnosti, které jsou zapotřebí pro běžné životní a pracovní činnosti, ale i volnočasové aktivity. Ergoterapie tedy pomáhá navrátit ztracené tělesné i duševní funkce, zabraňuje zhoršení stavu pacienta a navrací jej k samostatnosti.

Nemocnice Waldsassen

S téměř 100 zaměstnanci, 6 specializovanými odděleními a 63 lůžky je zdravotnické středisko Waldsassen silným partnerem pro Vaše zdraví. Jako člen a kompetenční centrum akciové společnosti Kliniken Nordoberpfalz AG zajišťujeme spolehlivou a moderní lékařskou péči.

Egerer Straße 30, 95652 Waldsassen
Recepce: +49 9631 87-110
E-Mail: info@kliniken-nordoberpfalz.de

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.