Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Myostimulace

Stal se vám úraz nebo jste prodělali vážné onemocnění a vaše svaly jsou teď ochablé? Pak je vhodné podstoupit tzv. myostimulaci, což je moderní metoda, která slouží k posílení vašich svalů.

Co je myostimulace?

Jedná se o bezpečnou léčebnou metodu, která pomocí elektrických proudových impulzů dráždí svaly. Tím se vyvolává hluboká svalová masáž. Při této metodě se využívá moderní elektronický přístroj zvaný myostimulátor, který dokáže zpevnit a posílit svaly a zároveň pomoci úbytku podkožního tuku.

Nejčastěji bývají stimulovány partie jako břicho, hýžďové a stehenní svaly. Výsledků se dosahuje zhruba po deseti procedurách. Tato masáž je vhodná jak při léčbě poúrazových stavů, tak i po prodělání vážnějších onemocnění.

Myostimulace v naší nemocnici

V den, kdy přijdete podstoupit tuto léčebnou metodu, budete uloženi na lůžko a na tělo vám jeden z našich odborníků připevní elektrody na pásech na konkrétní holé partie jako nohy, boky, břicho.

Metoda spočívá v tom, že díky dráždivému proudu je sval nucen stahovat se a ochabovat. Tím pak dochází ke zpevnění kůže zevnitř. Celá léčebná metoda trvá cca 20 - 60 minut.

Nemocnice Waldsassen

S téměř 100 zaměstnanci, 6 specializovanými odděleními a 63 lůžky je zdravotnické středisko Waldsassen silným partnerem pro Vaše zdraví. Jako člen a kompetenční centrum akciové společnosti Kliniken Nordoberpfalz AG zajišťujeme spolehlivou a moderní lékařskou péči.

Egerer Straße 30, 95652 Waldsassen
Recepce: +49 9631 87-110
E-Mail: info@kliniken-nordoberpfalz.de

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.