Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Křečové žíly

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Křečové žíly patří mezi sociální onemocnění. Postihují mladé i staré lidi, ženy i muže, sportovce i lidi, kteří neprovozují žádné sportovní aktivity. Udává se, že křečové žíly trápí až třetinu světového obyvatelstva. V evropských zemích trpí křečovými žilami 20 - 30% mužů a 40 - 50 % žen.

Dva způsoby chirurgické léčby křečových žil

Křečové žíly

1. Flebektomie

Flebektomií se rozumí odstranění rozšířeného a nefunkčního kmene velké kmenové žíly a uzavření všech jejjích základních přítoků v oblasti třísel.

Viditelné a hmatné uzly, které pacientům vadí rovněž z kosmetického hlediska, jsou odstraňovány velmi malými řezy. U těchto malých ranek často není nutné sešívání, okraje rány stačí pouze stáhnout náplastí.

2. Endovaskulární metoda

Bez nutnosti provedení řezu v třísle. Endovaskulární metoda je moderní metodou, při níž se kmen cévy uzavře pomocí elektrokoagulace a díky tomu již není potřeba odstranění cévy. Operace je prováděna s použitím speciální formy lokální anestézie, a to anestézie tumescentní.

Bércové vředy, vzniklé jako následek žilních poruch, obzvláště křečových žil, jsou i v dnešní době jedním z nejrozšířenějších onemocnění. Nicméně i vředy, které vás trápí již řadu let nebo dokonce desetiletí, mohou být vyléčitelné.

Bércový vřed je odstraněn buď během operace křečových žil, nebo doléčen v průběhu rekonvalescence. Rána je překryta transplantovanou částí kůže během stejné, nebo následující operace.

Klinikum Weiden

S téměř 1300 zaměstnanci, 14 specializovanými klinikami, 12 odbornými centry a 575 lůžky je komplex klinik Weiden silným partnerem pro Vaše zdraví.

Söllnerstraße 16, 92637 Weiden
Recepce: +49 961 303-0
Fax: +49 961 303-2109
E-Mail: office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.