Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Dětská úrazová chirurgie

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Na dětské úrazové chirurgii se zaměřujeme na konzervativní a chirurgickou léčbu zlomenin dlouhých kostí a tyto úrazy léčíme pomocí nejmodernějších osteosyntetických metod (např. nitrodřeňovou osteosyntézou, externí fixací, ploténkami). Při léčbě převážně využíváme také minimálně invazivní terapeutické metody, které mají opravdu výborný efekt.

Při poranění epifyzárních růstových plotének a zlomenin v jejich oblasti naši lékaři provádí chirurgickou léčbu, která je velice efektivní a zbaví pacienta problému. Na dětské úrazové chirurgii je možné podstoupit léčbu popálenin a v případě potřeby konzultovat Váš problém se specializovaným centrem pro léčbu popálenin.

Dětská chirurgie na oddělení pediatrie

Na oddělení pediatrie dětské chirurgie naši lékaři léčí různá onemocnění. Pokud  tedy vaše dítě nějakou vývojovou vadu (např. defekty břišní stěny, brániční kýly, anální artrézii, Hirschsprungovu chorobu atd.), nesestouplé varle, tříselnou či pupeční kýlu, zácpu a mnoho dalších onemocnění a problémů, které vyžadují chirurgický zákrok, obraťte se na oddělení pediatrie - dětská chirurgie.

Naši lékaři jsou zkušení a disponují řadou znalostí i dovedností v této oblasti. Proto poskytují ty nejlepší služby a dokážou vždy odstranit případný problém. Chirurgické zákroky na naší klinice provádíme už od 6. měsíce života dítěte a u některých případů provádíme pouze ambulantní zákrok.

Klinikum Weiden

S téměř 1300 zaměstnanci, 14 specializovanými klinikami, 12 odbornými centry a 575 lůžky je komplex klinik Weiden silným partnerem pro Vaše zdraví.

Söllnerstraße 16, 92637 Weiden
Recepce: +49 961 303-0
Fax: +49 961 303-2109
E-Mail: office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.