Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Chirurgie nohy a hlezna

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Přivodili jste si úraz dolní končetiny? Pak se obraťte na naše oddělení chirurgie, kde se zabýváme nejenom úrazy celých dolních končetin, ale tak na jejich onemocnění či následky úrazů. Nabízíme vám komplexní ortopedickou péči týkající se celé nohy.

Naše klinika se specializuje na:

  • moderní metody chirurgie nohy, chirurgická korekce valgózní deformace palce (Halluxvalgus), ztuhnutí základního kloubu palce (Halluxrigidus), kladívkového prstu, plochých nohou
  • korekce při idiopatických deformacích nebo nepříznivě zhojených zlomeninách metodou korekční osteosyntézy s transplantací kostní tkáně, korekční spondylodéza
  • artroskopie hlezenního kloubu, další artroskopické operace (odstraňování kostních ostruh, vyrovnání deformit chrupavek, odstraňování jizev)
  • transplantace osteochondrální tkáně, například při osteochondrální nekróze
  • stabilizační plastika vazů při chronické nestabilitě horního hlezenního kloubu
  • chirurgická léčba tunelového syndromu zánártí (tarzu), Hagelundovy choroby (osteochondróza apofýzy patní kosti), syndromu tarzálního kanálu
  • patní ostruha a její léčba

Léčba na našem oddělení

Na naší klinice vám provedeme pečlivé klinické vyšetření, diagnostikujeme konkrétní problém a navrneme nejlepší možné řešení, jak vzniklý problém rychle, účinně a efektivně vyléčit. Chirurgický zákrok často doplňujeme o různé terapie, které urychlují hojení.

Využití moderních technologií

Při vyšetření i chirurgických zákroků naši lékaři využívají pouze nejmodernější technologie, které jsou spolehlivé a lékařům usnadňují práci.

Klinikum Weiden

S téměř 1300 zaměstnanci, 14 specializovanými klinikami, 12 odbornými centry a 575 lůžky je komplex klinik Weiden silným partnerem pro Vaše zdraví.

Söllnerstraße 16, 92637 Weiden
Recepce: +49 961 303-0
Fax: +49 961 303-2109
E-Mail: office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.