Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Porodnictví

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Dlouhodobě stabilní ukazatele porodů a s nimi souvisejících výkonů na naší klinice (přibližně 900 narozených dětí ročně) svědčí o vysoké kvalitě porodní péče zaměřené na potřeby rodiček i dětí. Snažíme se rodičkám a novorozencům vždy poskytnout maximální péči a kvalitní zázemí.

Těhotenství a porod vnímáme jako přirozený proces, avšak v případě nutnosti je naše klinika schopna nabídnout ty nejmodernější metody a technologie v oblasti porodnictví:

  • Porodnictvíprenatální diagnostika (ultrazvuk, dopplerometrie, invazivní diagnostické metody – amniocentéza aj.) ke zjištění abnormalit ve vývoji plodu včetně poskytování komplexního poradenství
  • vedení porodu, sledování zdravotního stavu matky a dítěte
  • provádění operací k usnadnění porodu (vaginální chirurgické metody porodu, císařský řez) v úzké spolupráci s klinikou pediatrie

Bezpečný porod

Naši odborníci mají za úkol zajistit hladký průběh těhotenství a porodu. O bezpečný porod se starají naši zkušení lékaři a porodní asistentky ochotné vám kdykoli nabídnout pomoc a podpořit vás používáme jemné, šetrné metody:

  • homeopatie
  • akupunktura
  • relaxační koupele
  • kinezioterapie
  • aromaterapie.

Dále nabízíme epidurální anestezii (anestezie pomocí injekce do meziobratlového prostoru). Vždy bereme ohled na individuální požadavky budoucích rodičů.

Komfortní ubytování

Velkou pozornost věnujeme péči o rodičky a novorozence. Nabízíme komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s koupelnou, snídani a večeři formou bufetu, rehabilitační cvičení. Dále nabízíme možnost domácích návštěv rodiček porodními asistentkami kliniky. Běžně dostupná je i péče psychologů.

Klinikum Weiden

S téměř 1300 zaměstnanci, 14 specializovanými klinikami, 12 odbornými centry a 575 lůžky je komplex klinik Weiden silným partnerem pro Vaše zdraví.

Söllnerstraße 16, 92637 Weiden
Recepce: +49 961 303-0
Fax: +49 961 303-2109
E-Mail: office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.