Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Neurochirurgie

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Dr. Henryk TannenbaumOddělení vede Dr. Henryk Tannenbaum, specialista se čtyřicetiletou praxí v neurochirurgii.

Hlavním zaměřením oddělení je operativní léčba degenerativních onemocnění páteře, jakými jsou výhřez meziobratlových plotének, zúžení páteřního kanálu (spinální stenóza) a nestabilita v oblasti krční a bederní páteře.

Díky moderním technologiím a šetrným chirurgickým metodám můžeme velmi úspěšně operovat i pacienty vysokého věku, a tím obnovit jejich mobilitu.

Při plánování jakékoli operace jsou pro nás prioritou co nejméně invazivní techniky. Dosahujeme jich pomocí optimálních přístupů, kterými lze provádět základní výkon a nepoškozovat při tom okolní tkáně. 

Pooperační péče

Moderní anesteziologické postupy a námi vyvinuté metody pooperační péče o nemocné nám dovolují provádět včasnou mobilizaci pacientů, což značně snižuje riziko vzniku pooperačních komplikací, zlepšuje vyhlídky na uzdravení a zkracuje dobu pobytu na neurochirurgickém oddělení.

Koordinovaná spolupráce neurochirurgického oddělení s jinými částmi klinického komplexu a využití nejmodernějšího diagnostického a léčebného vybavení nám dovoluje provádět komplexní vyšetření pacientů, stanovit přesné diagnózy a zahájit optimální neurochirurgickou léčbu.

Nové trendy a metodiky

Chirurgové našeho oddělení se snaží neustále zvyšovat bezpečnost a efektivitu operativní léčby nemocných. A právě za tímto účelem neustále sledujeme světové trendy v neurochirurgii, zavádíme nové operace, zdokonalujeme metodiky stávajících neurochirurgických výkonů a zabýváme se aktivně vědeckou činnost.

V případě zájmu o léčbu nebo vyšetření na našem oddělení nás kontaktujte, rádi vám se vším poradí. Potřebné kontakty naleznete zde.

Napište nám

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Výhřez meziobratlových plotének

Výhřez meziobratlové ploténky patří mezi velice časté příčiny bolestí zad a končetin a také patří k nejčastějším důvodům hospitalizace pacienta na neurologickém oddělení. Obtíže při výhřezu plotének jsou velice nepříjemné a navíc mohou způsobit i vážné ohrožení zdraví. Příčiny vzniku výhřezu...


Lumbální punkce

Při podezření na zánětlivé onemocnění centrálního nervového systému, míchy a mozkomíšních obalů nebo při podezření na krvácení, jsme někdy nuceni provést lumbální (bederní) punkci. Co je lumbální punkce? Lumbální punkce je vyšetření, při němž vám lékař odebere z páteřního kanálu mozkomíšní mok....


Klinikum Weiden

S téměř 1300 zaměstnanci, 14 specializovanými klinikami, 12 odbornými centry a 575 lůžky je komplex klinik Weiden silným partnerem pro Vaše zdraví.

Söllnerstraße 16, 92637 Weiden
Recepce: +49 961 303 30 30
Fax: +49 961 303 44 29
E-Mail:
office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.