Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Endoskopická vyšetření krku

Na naší klinice provádíme různá endoskopická vyšetření krční oblasti. Jsou to metody, při nichž se vyšetřují duté vnitřní prostory krku optickými přístroji, zvanými endoskopy. Při těchto vyšetřeních používáme buď pevné trubice (neohebné) nebo trubice ohebné. Pomocí zavedených endoskopů můžeme provést biopsie, což jsou odběry vzorků tkáně, nebo jednoduché chirurgický výkony.

Vybavení ORL

Naše pracoviště je moderně vybavené. Pacientům je k dispozici dostatečné množství kabinek a odpočíváren. Před endoskopií je samozřejmostí pohovor s lékařem, který seznámí každého pacienta s předpokládaným průběhem tohoto vyšetření, včetně doporučení nejvhodnější polohy včetně domluvy o případném podání medikamentů zajišťujících zklidnění nebo tlumících bolest.

Oddělení ORL je vybaveno tou nejmodernější technikou, takže našim pacientům nabízíme šetrnější varianty všech těchto vyšetření.

Jednotlivá endoskopické vyšetření v oblasti krku

Zaměřujeme se na vyšetření hrtanu (laryngoskopie), průdušnice (bronchoskopie), jícnu (ezofagoskopie) a nosohltanu (epifaryngoskopie). Jednotlivá endoskopická vyšetřené jsou popsána ve zvláštních kapitolách. 

Klinikum Weiden

S téměř 1300 zaměstnanci, 14 specializovanými klinikami, 12 odbornými centry a 575 lůžky je komplex klinik Weiden silným partnerem pro Vaše zdraví.

Söllnerstraße 16, 92637 Weiden
Recepce: +49 961 303-0
Fax: +49 961 303-2109
E-Mail: office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.