Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Traumatologie

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Traumatologické centrumTraumatologické centrum Klinikum Weiden je držitelem certifikátu Německého sdružení traumatologů a poskytuje pomoc pacientům po úrazech v celém východním Bavorsku.

Úzce spolupracuje s klinikou úrazové chirurgie, chirurgie ruky, ortopedie a sportovní medicíny.

Díky našemu nejmodernějšímu vybavení  mohou naši specialisté každoročně zachránit životy mnoha pacientům.

V centru pracují vysoce kvalifikovaní odborníci, využívající k práci nejnovější terapeutickou metodu ATLS (Advanced Trauma Life Support), díky níž lze okamžitě poskytnout potřebnou lékařskou pomoc pacientům s různými poraněními páteře, pánve i horních a dolních končetin.

Neodkladný příjem pacientů se provádí na speciálně vybaveném resuscitačním sále, který je umístěn vedle vjezdu pro vozidla záchranné služby. Ve vzdálenosti sta metrů se nachází speciální plocha pro přistávání vrtulníků letecké záchranné služby.

Resuscitační sál je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi k měření, sledování a zajišťování životně důležitých funkcí organismu.

Resuscitační sál má 24 hodin denně k dispozici  nejmodernější přístroje k provedení počítačové tomografie a magnetické resonance, nebo různých typů angiografií.

ATLS (Advanced Trauma Life Support)

Jedná se o kombinovanou terapeutickou metodu, díky níž lze poskytnout potřebnou lékařskou pomoc pacientům s různými poraněními páteře, pánve a horních či dolních končetin. Metoda ATLS (neboli Advanced Trauma Life Support for Doctors) má kořeny v 70. letech minulého století. Metodiku vypracoval...


Klinikum Weiden

S téměř 1300 zaměstnanci, 14 specializovanými klinikami, 12 odbornými centry a 575 lůžky je komplex klinik Weiden silným partnerem pro Vaše zdraví.

Söllnerstraße 16, 92637 Weiden
Recepce: +49 961 303 30 30
Fax: +49 961 303 44 29
E-Mail:
office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.