Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Všeobecná, hrudní a viscerální chirurgie

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Kliniku řídí přednosta Prof. Dr. Karl-Heinz Dietl, FICS.

Prof. Dr. Karl-Heinz Dietl, FICS

Naše klinika se specializuje na laparoskopickou a minimálně invazivní chirurgii. Provádíme zde vysoce kvalitní stacionární i ambulantní operace a úzce spolupracujeme s Centrem pro léčbu zhoubných nádorů v Řeznu (každý týden zde probíhají společné konference, na kterých se projednávají jak aktuální nálezy, tak se i vytváří strategie léčby individuálně pro každého pacienta).

Díky využití moderního, minimálně invazivního odvětví chirurgie – laparoskopie (bez nutnosti otevření břišní dutiny tradičním chirurgickým řezem) jsme získali možnost adekvátního a šetrného řešení při léčbě většiny onemocnění, obzvláště pak při vícečetných chirurgických zákrocích. 

Diagnostika

Před operací odborný lékař z naší kliniky pacienta důkladně vyšetří. Rentgenologická, kardiologická, pneumologická, endoskopická, mikroskopická a jiná předoperační vyšetření jsou prováděna vysoce kvalifikovanými specialisty pomocí těch nejmodernějších technologií.

Léčba

Na klinice provádíme veškeré standardní operace orgánů trávicí soustavy, žláz s vnitřní sekrecí, plic a pohrudnice i dalších orgánů a systémů. V pooperačním období máme v případě nutnosti k dispozici 12 speciálně vybavených lůžek na oddělení intenzivní péče. Disponujeme nejmodernějšími integrovanými operačními sály a jsme schopni provádět tzv.hybridní operace. To vše velmi zjednodušuje jak zátěž pacienta tak celkové nepříznivé dopady na jeho organismus.

Všeobecná, hrudní a viscerální chirurgie

Zvláštní zmínku si zaslouží specializace naší kliniky na laparoskopické a minimálně invazivní operace tlustého střeva (kolostomie, ileostomie, urostomie) a konečníku (hemoroidy), žlučníku, sleziny, jater, slepého střeva, žaludečních a dvanáctníkových vředů, a také různě lokalizovaných kýl (např. tříselná kýla, pupeční kýla, brániční kýla). Chirurgická léčba obezity včetně laparoskopických výkonů. Zajištění dlouhodobých žilních vstupů pro chemoterapii, dlouhodobou nitrožilní výživu (port).

Zásadní výhody této moderní metody:

  • menší riziko vzniku srůstů pobřišnice, což snižuje nutnost opakovaného zákroku
  • významné snížení rizika rozestupu různých vrstev rány
  • malé a nenápadné pooperační jizvy
  • rychlejší a šetrnější pooperační regenerace
  • kratší doba hospitalizace po zákroku

V případě dotazů týkajících se vyšetření v naší klinice nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám se vším poradíme. Potřebné informace naleznete v kontaktech

Operace štítné žlázy

Díky peroperačnímu vyšetření (rychlé peroperační biopsii) můžeme definitivně vyléčit 80 % karcinomů štítné žlázy, včetně odstranění lymfatických uzlin, již při první operaci, čímž odpadá nutnost riskantní opakované operace. Léčba onemocnění u nás...


Hrudní chirurgie

Oddělení hrudní chirurgie na naší klinice zajišťuje komplexní péči pro své pacienty, která trápí problémy v oblasti hrudníku mimo problematiku kardiochirurgickou. Hrudní chirurgie se zaměřuje na léčbu nemocí plic, mezihrudí, bránice, hrudní...


Provedení chirurgických zákroků

Všeobecná a viscerální chirurgie se zabývá provedením chirurgických výkonů na následujících orgánech: Jícen Nemoci jícnu se nejčastěji objevují ve středním a vyšším věku. Jedním z možným onemocnění je zánět jícnu, který vzniká při zpětném...


Klinikum Weiden

S téměř 1300 zaměstnanci, 14 specializovanými klinikami, 12 odbornými centry a 575 lůžky je komplex klinik Weiden silným partnerem pro Vaše zdraví.

Söllnerstraße 16, 92637 Weiden
Recepce: +49 961 303 30 30
Fax: +49 961 303 44 29
E-Mail:
office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.