Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Operace štítné žlázy

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Díky peroperačnímu vyšetření (rychlé peroperační biopsii) můžeme definitivně vyléčit 80 % karcinomů štítné žlázy, včetně odstranění lymfatických uzlin, již při první operaci, čímž odpadá nutnost riskantní opakované operace.

Léčba onemocnění u nás

Při zjištění onemocnění štítné žlázy u pacienta nasazujeme v první řadě medikamentózní léčbu, kterou uplatňuje vždy náš endokrinolog tak dlouho, dokud to zdravotní stav pacienta dovoluje a léčba je efektivní. Operaci volíme až poté, co jsou vyčerpány všechny jiné dostupné možnosti léčby.

Důvody k operaci štítné žlázy

Při onemocnění štítné žlázy dochází většinou k rostoucím uzlům, které nereagují na léčbu medikamenty. Kvůli neustále se zvětšující žláze nebo v některých případech nadměrné tvorby hormonů provádí naši specializovaní lékaři s mnohaletými zkušenostmi potřebné operace štítné žlázy.

Průběh operace na naší klinice

Všechny operace štítné žlázy probíhají na chirurgickém sálu, který je vybavený moderní technologií. Pacientům, kteří mají uzel v jednom laloku žlázy, naši specializovaní lékaři odstraní pouze postižený lalok s můstkem ke straně opačné. Při mnohočetných uzlech v celé žláze a při podezření na zhoubný nádor se při operaci odstraní žláza celá.

Naše klinika je pro tyto operace perfektně vybavená a naši lékaři mají bohaté zkušenosti, proto veškeré operace u nás dopadají příznivě – úspěšně se odstraní polovina nebo celá žláza a zachovají se zvratné nervy a příštítná tělíska. U všech nemocných používáme metodu neuromonitoringu (sledování funkce nervů ovládajících hlasivky, čímž zcela minimalizujeme  počty jejich poškození při operaci).

Zaměření naší kliniky

Naše klinika se zaměřuje konkrétně na operace:

Klinikum Weiden

S téměř 1300 zaměstnanci, 14 specializovanými klinikami, 12 odbornými centry a 575 lůžky je komplex klinik Weiden silným partnerem pro Vaše zdraví.

Söllnerstraße 16, 92637 Weiden
Recepce: +49 961 303-0
Fax: +49 961 303-2109
E-Mail: office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.