Bezplatná linka 800 737 320

Rychlý kontakt

Chirurgie zhoubných nádorů (multiviscerální resekce a multimodální terapeutické koncepty)

Víte, že léčba v zahraničí je hrazena vaší pojišťovnou?
Využijte kvalitní německé lékařské péče BEZ ČEKÁNÍ!

Chirurgie zhoubných nádorů

Diagnostika a léčba zhoubných nádorových onemocnění patří k aktuálním problémům současné doby. Naštěstí současná medicína disponuje velkým množstvím možností, jak se zhoubnými nádory bojovat.

Chirurgické obory se výrazně podílejí na jejich diagnostice a zvláště pak na jejich léčbě. 

Operační léčba

Operační léčba je základním krokem při léčbě naprosté většiny solidních zhoubných nádorů. U časných nádorových stádií je často chirurgický zákrok jedinou a nutnou možností.

I v případě zhoubných nádorů v pokročilém stádiu, které se rozšířily za hranice původních orgánů, je možné jejich vícečetné operativní odstranění (multiviscerální resekce). Pojem multiviscerální resekce označuje operaci, při které bude operován hlavní orgán a přitom se odstraní i další orgán(y) nebo jeho část(i).

Nejčastějším důvodem, proč se tento způsob volí, je prorůstání nádoru do jiných orgánů. V kombinaci s předoperační a pooperační chemoterapií, imunoterapií a radioterapií můžeme významně prodloužit život pacientů, aniž bychom zásadně omezili kvalitu jejich života.

Ve spolupráci s odděleními gastroenterologie, onkologie, radiologie a radioterapie a v rámci pravidelně se konajících konferencí zabývajících se problematikou zhoubných nádorů, vyvíjíme, zavádíme a koordinujeme komplexní terapeutické koncepty, které odpovídají nejnovějším poznatkům v oblasti medicíny a klinické praxe.

Klinikum Weiden

S téměř 1300 zaměstnanci, 14 specializovanými klinikami, 12 odbornými centry a 575 lůžky je komplex klinik Weiden silným partnerem pro Vaše zdraví.

Söllnerstraße 16, 92637 Weiden
Recepce: +49 961 303-0
Fax: +49 961 303-2109
E-Mail: office@kliniken-nordoberpfalz.ag

Odběr novinek

Mluvíme česky: Pokud si budete přát, budou vás
na klinikách provázet česky hovořící tlumočníci.
Rádi vám rovněž pomohou česky hovořící lékaři 
a zdravotní sestry.